Dziś jest niedziela, 11.04.2021, imieniny Filipa, Leona
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Centrum Usług Wspólnych » Aktualności » Zdalna szkoła +

Zdalna szkoła +

 

 

,,Zdalna szkoła+’’

Na początku lipca bieżącego roku Gmina Malanów przekazała szkołom podstawowym laptopy zakupione w ramach realizacji umowy zawartej z Centrum Projektów Polska Cyfrowa o powierzenie grantu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I ,,Powszechny dostęp do szybkiego internetu’’ działania 1.1:,,Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu’’ dotycząca realizacji projekty grantowego pn. Zdalna Szkoła+ wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego.

W ramach podpisanej umowy Gmina Malanów otrzymała grant w wysokości 54.999,90 zł co stanowi 100% kwoty wydatków kwalifikowanych projektu. Za ww. kwotę udało się zakupić 20 laptopów Dell. Sprzęt, zgodnie z zapisami ww. umowy został nieodpłatnie przekazany na podstawie protokołów zdawczo-odbiorczych do użytkowania szkołom podstawowym.

Zakup sfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

 

Katarzyna Gorgolewska-Erkiet

kierownik Centrum Usług Wspólnych

w Malanowie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pozostałe aktualności